Test COVID-19 do wyjazdu za granicę | Koronawirus Lublin - testy, badania

Test na Covid-19 do wyjazdu zagranicznego z dodatkowym zaświadczeniem lekarskim

Wyjeżdżając za granicę możesz potrzebować testu w kierunku zakażenia koronawirusem z zaświadczeniem lekarskim w odpowiednim języku. 

Oprócz wyniku testu otrzymasz zaświadczenie lekarskie o ujemnym wyniku testu  zawierające numer dokumentu tożsamości/paszportu, dodatkowo datę i godzinę pobrania wymazu, godzinę oznaczenia oraz godzinę wydania zaświadczenia. Dokument  opatrzony jest podpisem certyfikowanym wystawiającego lekarza, w formie  elektronicznej, z możliwością weryfikacji autentyczności podpisu. Wydruk papierowy stanowi odwzorowanie dokumentu elektronicznego.

Wykonujemy testy na wyjazd w języku angielskim niemieckim, rosyjskim lub ukraińskim:

  • test genetyczny RT-PCR
  • test antygenowy

Pamiętaj

  • Przed wykonaniem badania ustal w jakim terminie przed planowaną podróżą test powinien być wykonany.
  • Przygotuj również dowód osobisty, w przypadku obcokrajowców paszport, nr dokumentu jest wymagany do zaświadczenia.

Od czerwca wszystkie wyniki testów antygenowych i PCR na Covid wykonywane w CM Luxmed zawierają obowiązkowy kod QR, który gwarantuje niepodrabialną integralność tożsamości i wyniku badania. Wiarygodność i autentyczność kodu weryfikowana jest przez służby graniczne we wszystkich krajach niezależnie czy przystąpiły one do programu unijnych paszportów covidowych czy też nie.

Informacje dotyczące zasad wjazdu do danego kraju czy przejazdu przez niego, w odniesieniu do aktualnej sytuacji epidemiologicznej a w konsekwencji wymaganych testów, zaświadczeń możesz sprawdzać na stronie polskiego Ministerstwa Spraw ZagranicznychMinisterstwa Turystyki lub Ministerstwa Spraw Zagranicznych w kraju, do którego się wybierasz.

Przejdź do e-Rezerwacji

Jeśli potrzebujesz test do wyjazdu zagranicznego, ale nie potrzebujesz zaświadczenia lekarskiego czytaj  więcej>>