Piękna i gotowa na każdą porę roku! Czy to możliwe? Smukła sylwetka bez wyrzeczeń - LUXMED

Piękna i gotowa na każdą porę roku! Czy to możliwe? Smukła sylwetka bez wyrzeczeń

Co robić, gdy brakuje sił i chęci do realizacji postanowień Noworocznych, a próby przejścia na dietę, kończą się fiaskiem? Dieta bywa nie lada wyzwaniem, może nawet szkodzić jeśli chcesz schudnąć dużo w krótkim czasie, i nie czuwa nad tobą dietetyk.

Jak schudnąć bez restrykcyjnej diety i efektu jojo? A dodatkowo odzyskać jędrność i elastyczność skóry, oraz odmłodnieć? Na te pytania odpowie w poniższym artykule Kosmetolog mgr Patrycja Ołtarzewska. Miłej lektury! 

Schudnąć skutecznie bez restrykcyjnej diety

Każdy moment jest dobry, aby zrzucić zbędne kilogramy, dlatego jeśli chcesz osiągnąć fenomenalne efekty nie odkładaj tego na później.

Smukła sylwetka, płaski brzuch czy idealny podbródek już nie muszą pozostawać w sferze marzeń. Postaram się wyjaśnić w jaki sposób wspólnie osiągamy te cele. Przede wszystkim stawiamy na nowoczesne technologie. W naszej branży spełniają one kluczową rolę i mają ogromny wpływ na skuteczność zabiegów. Dlatego dobraliśmy pakiety tak, abyś dzięki zabiegom zarówno na ciało, jak i na twarz, mogła uzyskać jak najlepsze efekty.

W pakietach znajdują się zabiegi takie jak: Endermologia na twarz i ciało, zabieg Endermoliftingu, Start&Rewind,  Accent Prime na ciało oraz podbródek, a także lipoliza iniekcyjna.

Brzmi ciekawie? Wybierasz zabieg spersonalizowany specjalnie dla Ciebie i razem z nami podejmujesz wyzwanie!

Dlaczego to pomaga schudnąć?

Zabieg Endermologii na ciało w sposób naturalny pobudza metabolizm komórek. Urządzenie LPG Alliance wykonuje najnowocześniejszy masaż próżniowy modelujący sylwetkę. Redukuje cellulit i luźną skórę. Zmniejsza obrzęki i tkankę tłuszczową. Posiada silne działanie drenujące. Nowa technologia stymulacji komórek polega na jednoczesnym, potrójnym działaniu podczas 1 zabiegu tzn. usuwa oporne złogi tłuszczowe, wygładza skórkę pomarańczową i ujędrnia skórę.

Start&Rewind jest zabiegiem antycellulitowym, który łączy w sobie wyszczuplające właściwości składników aktywnych zawartych w użytych do jego wykonania kosmetykach z technologią hydrodynamiczną. Dzięki zastosowaniu dwóch elementów – próżni oraz okluzji, kosmetyki wnikają głęboko w strukturę skóry, co niesie ze sobą spektakularne efekty. Dzięki wykorzystaniu do zabiegu specjalnego foliowego kombinezonu dochodzi do miejscowego rozgrzania tkanek, przez co naczynia krwionośne i limfatyczne rozszerzają się, powodując zwiększoną absorpcję zastosowanych preparatów. Dzięki odessaniu z kombinezonu powietrza wytwarza się natomiast próżnia, która powoduje ucisk tkanek, a w rezultacie jeszcze skuteczniejsze działanie.

Accent Prime to agent do zadań specjalnych. Skutecznie koryguje trudne obszary takie jak podbródek, bryczesy, brzuch pociążowy. Jest to najbardziej zaawansowana platforma zabiegowa, przeznaczona do zabiegów ujędrniających skórę i modelujących ciało.

Sukces w odchudzaniu zapewnia połączenie dwóch technologii: fali ultradźwiękowej z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz.

Pierwsza głowica zabiegowa emituje ultradźwięki równomiernie rozkładające się, które rozgrzewają tkankę i niszczą komórki tłuszczowe. Druga głowica emituje energię fal radiowych (RF) intensywnie podgrzewając fibroblasty. Prowadzi to do przebudowy oraz tworzenia nowych włókien kolagenowych co w następstwie daje efekt ujędrnionej oraz napiętej skóry. Połączenie tych dwóch technologii wykorzystujemy w zabiegach na ciało oraz podbródek. 

Sposób na pomarańczowa skórkę i nie tylko!

Pakiety zabiegów powstały nie tylko po to aby, pomagać w sytuacji gdy trudno jest schudnąć. Naszym celem jest przygotować Cię kompleksowo.

W jaki sposób poprawie ulega jędrność i elastyczność skóry, a zmarszczki wygładzają się? Sukces stanowi połączenie innowacyjnego sprzętu i profesjonalnych preparatów.

Endermologia twarzy to zabieg pobudzający fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, a także kwasu hialuronowego. Efekt jaki możemy uzyskać wykonując ten zabieg to poprawa jędrności oraz elastyczności skóry, wygładzenie zmarszczek i bruzd, a także wyrównanie i rozświetlenie skóry.

Endermolifting to nic innego jak połączenie liftingu wykonywanego przy pomocy urządzenia LPG Alliance z profesjonalnym peelingiem oraz kosmetykami marki LPG. Ukierunkowana i specjalistyczna linia do pielęgnacji skóry stanowi idealne uzupełnienie zwykłego zabiegu endermologii w ramach programu dobranego do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Bezpłatne konsultacje z kosmetologiem

Jeśli nie wiesz na jaki pakiet się zdecydować lub chciałabyś dowiedzieć się więcej przed podjęciem decyzji, zapisz się na bezpłatną konsultację z kosmetologiem. Doradzimy najbardziej odpowiedni dla Ciebie pakiet, dowiesz się jak przygotować się do zabiegu, jak przebiega zabieg oraz jak dbać o skórę po zabiegu.

Konsultacja z kosmetologiem trwa około 30 minut i jest całkowicie bezpłatna, nawet jeśli nie zdecydujesz się na zabieg.

Serdecznie zapraszam do gabinetów Med Estetyka

Kosmetolog mgr Patrycja Ołtarzewska